Akro-Bud Rabka
Akro-Bud RabkaAkro-Bud Rabka
Firma budowlana AKRO-BUD wykonuje kompleksowe usługi budowlane, remonty i modernizacje. Realizujemy budowy w stanie surowym oraz w standardzie "pod klucz". Wykonujemy też prace ziemne i brukarskie oraz ogrodzenia.
W zakresie działalności firmy są rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych. Świadczymy usługi budowlane zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca. Firma realizowała wiele inwestycji dla inwestorów prywatnych oraz zamówień publicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i realizacji robót budowlanych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców z wieloletnią praktyką w budownictwie. Prace wykonywane są terminowo, z należytą starannością. Na wszystkie roboty udzielamy gwarancji. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, zapewniając terminowe i fachowe wykonawstwo.
Najnowsze inwestycje
Akro-Bud RabkaKiwajka w parku zdrojowym

Firma AKRO-BUD zakończyła prace wokół źródła solanki Helena w zachodniej części Parku Zdrojowego. Nad pompą – kiwajką tłoczącą słoną wodę m.in. do tężni powstał nowy pawilon o architekturze nawiązującej do fantazyjnych budowli z bajek i baśni. Otacza go gustowny metalowy płot z giętych prętów ograniczający bezpośredni dostęp do źródła. Rozebrany został stary płot, dzięki czemu teren wokół kiwajki stał się bardziej dostępny i utworzył jeden kompleks z tężnią i pijalnią wód mineralnych, Wytyczono tam wiele ścieżek, które wcześniej wydrenowano i następnie pokryto drobną kostką betonową. Pomiędzy ścieżkami powstały placyki, na których posadzono niskopienne krzewy. Na wiosnę wysiana zostanie tam trawa. We wschodniej części terenu zainstalowano już kolorowe urządzenia kolejnego w parku placu zabaw dla dzieci. Jest tam zestaw podwójnych huśtawek, tzw. kiwaki na sprężynach, zestaw Balbina i miejsce na piaskownicę. Wkrótce pojawią się parkowe ławki, kosze na śmieci a także dodatkowe lampy. Teren będzie monitorowany. A w pełni jego urodę będziemy mogli docenić na wiosnę, kiedy zazielenią się tam trawniki. Koszt całej inwestycji (wraz z zagospodarowaniem terenu) wyniesie 464 tys. zł. Akro-Bud Rabka

Polecane strony: Rabka, Google, TechBud-Rabka
2021 © Akro-Bud. All rights reserved.